Новини » Політика

Злодія в законі на прізвисько «Сван» видворили з України

В Одесі в одному із ресторанів увечері в суботу, 18 червня, співробітники карного розшуку одеської поліції затримали грузинського злодія в законі Давида Герліані, відомого у кримінальних колах під прізвиськом «Сван».

Як сказав глава Управління МВС України в Одеській області Георгій Лордкіпанідзе, 44-річного підозрюваного затримали коли він приїхав до Одеси вирішувати свої кримінальні питання і відпочити.

В свою чергу глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе на своїй сторінці в Facebook розповіла, що затриманого звуть Давид Нугзарович. При собі «Сван» мав паспорт громадянина України, вірогідно підроблений, на ім’я Давида Чачібая. У відповідності з грузинським законом зізнання в тому, що хтось коронувався на «злодія в законі» уже досить, щоб посадити його на кілька років за ґрати.

Про це пише журналіст Сергій Горицвіт, – повідомляє IA ZIK.

В Україні за таке зізнання законодавство не дозволяє притягувати до кримінальної відповідальності.

На даний час злодій депортований у Грузію для подальшого ув’язнення. «Сподіваюся, що МВС Грузії затримає його, і він не опиниться в іншій країні, звідки зможе знову повернутися в Україну», – зазначила Хатія Деканоідзе.

 Loading...