Новини » Суспільство

В Одесі з’явиться скульптура архангела Михаїла з мечем і смартфоном

Комісія із забудови територій, архітектурі й дизайну в Одеській міськраді 17 червня отримала хитромудрий проект від колективу сталеканатного заводу. Мова йшла про встановлення на вулиці Водопровідній постмодерністської скульптури «Архангел Михаїл».

Відповідно проекту, скульптура матиме вигляд архангела, який сидить на даху одного із заводських корпусів з мечем. А в правиці він тримає смартфон і фотографує людей на вулиці. Висота статуї – 33 м., вага – 21 тонна.

Макет архангела уже зібраний у майстерні Олександра Мілова, відомого представника сучасного мистецтва.

Однак ретрогради з архітектурної комісії поки що не усвідомили високих смислів, закладених в дану скульптуру, та її цінність для культури. Тож проект відправили на погодження в інші інстанції, пише журналіст Сергій Горицвіт, – повідомляє IA ZIK.

Комісія міськради мала б без вагань покластися на авторитет відомого у світі скульптора, який уже прославився геніальною композицією «Любов» на фестивалі сучасного мистецтва Burning Man в пустелі Блек Рок США. Та, схоже, для чиновників не існує ні пророків ні геніїв у своїй вітчизні. Тож вже готова модель припадає пилом у майстерні Олександра Мілова, викликаючи захоплення тих, кому випало її бачити.

 Loading...