Новини » Світ

Трамп запропонував збирати інформацію на всіх мусульман у США

Ймовірний кандидат у президенти США від Республіканської партії мільярдер Дональд Трамп знову висунув ідею про необхідність контролю за мусульманами та створення профайлів з інформацією на них.

Про це Трамп заявив у одному з інтерв’ю, – повідомляє The Washington Post.

«Я думаю, що створення профайлів – це те, що нам потрібно», – зауважив Трамп, наголосивши, що такий збір інформації на мусульман є «здоровим глуздом».

«Інші країни роблять це; подивіться на Ізраїль, подивіться на інших, вони цим займаються, і роблять це успішно», – наголосив лідер республіканців.

Він підкреслив, що хоча йому не подобається концепція профайлінгу, але «ми маємо почати використовувати здоровий глузд, і ми повинні використовувати наші голови... ми дійсно повинні розглядати метод профайлінгу, і мусимо розглядати це серйозно», – наголосив Трамп.

Це не перша заява антимусульманського характеру від мільярдера. На початку тижня, після теракту в гей-клубі в місті Орландо, штат Флорида, він заявив про необхідність поліпшити систему збору розвідувальної інформації та створення центрів збору розвідданих на мусульман.

Профайлінг – технологія спостереження і опитування пасажирів з метою виявлення потенційно небезпечних осіб при авіаперельотах; складання психологічного портрета злочинця.

 

Loading...