Новини » Політика

Безсмертний заявив, що Захід капітулював перед нахабністю російського імперіалізму

Жодна зі сторін Мінського процесу, включаючи «Нормандську четвірку», не має інструментів розв’язання ситуації на Донбасі.

Таку думку висловив колишній учасник переговорів Роман Безсмертний в інтерв’ю Espreso.tv.

«Усі чудово розуміють, що сьогодні жодна зі сторін цього процесу (мінського), включаючи і «Нормандську четвірку», не мають ні інструментів розв’язання цієї ситуації, і не знають підходів до її розв’язання», – зазначив він.

За його словами, «очевидно, що зараз Європа не має механізму, як допомогти Україні».

«У чому тут причина? Ключова причина в тому, що світ капітулював перед нахабністю російського імперіалізму», – додав Безсмертний.

Він також зазначив, що «сама формальна конфігурація Мінського процесу не передбачає взагалі ніякої участі там того, що називається ОРДО/ОРЛО, тому що це переговори за посередництва ОБСЄ між Україною і Росією.

Крім того всі чудово розуміють, що сьогодні жодна зі сторін цього процесу, включаючи і Нормандську четвірку, не мають ні інструментів розв’язання цієї ситуації, і не знають підходів до її розв’язання. Поки я не можу собі дозволити використати слово, що це імітація переговорного процесу, але очевидно, що сьогодні Європа не має механізму, як допомогти Україні. У чому тут причина? Ключова причина в тому, що світ капітулював перед нахабністю російського імперіалізму».

«Я не бачу готовності на сьогоднішній день Європи і світу до адекватної відповіді російському імперіалізму. Я прекрасно розумію, що трагедія наша в тому, що ми сьогодні один на один у цьому відкритому протистоянні. Якщо за спиною в нас дозволяють собі дискутувати – скасовувати чи не скасовувати санкції – поки що вони не розуміють того, що відбувається», – підсумував Безсмертний.

 Loading...