Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 135

Звільнити в запас військових 5 хвилі планують до кінця липня, – Генштаб

У Генеральному штабі Збройних сил України планують завершити звільнення в запас військовослужбовців п’ятої черги мобілізації до кінця липня 2016 року, а в серпні-вересні планується звільнення шостої хвилі мобілізованих військовослужбовців.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Генеральний штаб розробив проект указу президента України про звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації в період червеня-липня, причому більшість особового складу буде звільнено у липні місяці. Плануємо до кінця липня завершити звільнення військовослужбовців п’ятої черги», – написав начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко на своїй сторінці в «Фейсбуці» в суботу.

Він зазначив, що в процесі демобілізації була певна затримка у зв’язку зі збільшенням інтенсивності обстрілу і загостренням загальної ситуації на Сході України, а також із необхідністю підготувати в навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти.

«Відповідно, планується провести звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців у період серпень-вересень місяць. Все залежатиме від ситуації, яка буде на час ухвалення відповідних рішень», – наголосив начальник Генштабу.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News