Новини » Політика 18 червня, 2016, 4:40
Вони не хочуть страждати: Ілля Пономарьов пояснив, коли і чому з Росії знімуть санкції

Скасування економічних санкцій Заходу щодо Росії може відбутися в грудні 2016 – січні 2017 року, після зміни влади в США. Україна може сприяти продовженню санкцій не «гучними антиросійськими заявами», а реальними економічними успіхами.

Таку думку в інтерв’ю «Обозревателю» висловив екс-депутат Державної Думи Росії Ілля Пономарьов.

За його оцінками, «у червні санкції будуть продовжені, ніхто нічого не скасовуватиме». «Я вважаю, що ймовірний момент, коли може відбутися скасування санкцій – це грудень-січень, залежно від того, коли буде призначений відповідний саміт. Але не червень місяць. Це станеться вже після зміни влади у Сполучених Штатах. Але ймовірність цього зростає», – наголосив Пономарьов.

«Обозреватель» попросив уточнити, з чим пов’язана така тенденція. «Політики – люди досить раціональні, вони повинні думати про інтереси своїх виборців. Будучи в Україні, я говорив про це багато разів – що головна гарантія того, щоб західний світ був на боці України – це не гучні антиросійські заяви, а економічний прогрес, зростання економічної активності всередині країни та активне залучення іноземних інвесторів. Тому що вони в кінцевому підсумку формують позицію політиків – як компанії і як люди, виборці, які в цих компаніях працюють», – розповів він.

У цьому контексті Пономарьов додав: «Компаній, які виступали б за врегулювання відносин із Росією, на Заході дуже багато, тому що є велика кількість бізнесу і велика кількість працівників, які в цих компаніях працюють. А компаній, зацікавлених у врегулюванні з Україною, практично немає. Швидше, є зворотна історія. Є ціла низка підприємств і окремих фермерів, які бачать в Україні конкурента на ринках сільськогосподарської продукції».

Таким чином, «фактично Україні доводиться боротися не тільки проти російського лобі, що підживлюється російськими нафтогазовими грошима, але і проти простих німців, простих французів і так далі, які не розуміють, навіщо треба страждати і затягувати паски, якщо сама Україна поки нічого не зробила для свого процвітання», – заявив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 12:34 :15