Новини » Світ 15 червня, 2016, 23:50
Придністров’я може отримати особливий статус у складі Молдови

Уряд Молдови має намір сконцентрувати всю увагу на пошуку нових шляхів розв’язання придністровського конфлікту в рамках єдиної країни, в якій невизнаній республіці нададуть особливий юридичний статус.

Таку заяву зробив віце-прем’єр з реінтеграції Георгій Балан в рамках зустрічі з прибулими в Кишинів депутатами Парламентської Асамблеї ОБСЄ, – повідомляє Newsone.

«Зусилля чинного уряду спрямовані на пошук життєздатного вирішення придністровської проблеми, яка передбачала б спеціальний юридичний статус для Придністров’я за умови забезпечення суверенітету і територіальної цілісності Молдови», – говорить чиновник.

За даними прес-служби Бюро з реінтеграції, Балан особливо акцентував увагу на намірах уряду надати підтримку жителям придністровського регіону. Цієї мети вони мають намір домогтися шляхом просування заходів щодо зміцнення довіри громадян.

«Європейські парламентарії запевнили, що і надалі будуть надавати необхідну політичну допомогу в процесі врегулювання придністровського питання при дотриманні територіальної цілісності Молдови», – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що на початку червня після дворічної перерви поновилися переговори з придністровського врегулювання у форматі «5 + 2» (за участю Молдови і Придністров’я як сторін конфлікту, Росії, України, ОБСЄ – як посередники, ЄС і США – як спостерігачів).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 02:17 :20