Новини » Львів 14 червня, 2016, 11:01
У Дрогобицькому районі учасникам АТО пообіцяли, що їхні проблеми не залишать без уваги

У Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч з учасниками АТО.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації Володимир Шутко попросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять українських бійців, які віддали свої життя за Україну.

Про заходи щодо соціальної адаптації демобілізованих доповів провідний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Олександр Філіпенко.

Головний лікар районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук інформував про медичне обслуговування учасників АТО та попросив повідомляти йому про випадки неуважного ставлення до атовців.

Про скерування учасників АТО на психологічну реабілітацію та санаторно-курортне лікування, забезпечення путівками для відпочинку і оздоровлення їхніх дітей повідомили заступники керівника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Живчин і Марія Матієчко.

Присутні на зустрічі демобілізовані бійці мали змогу розповісти про проблеми, які їх турбують. Йшлося, зокрема, про придбання житла для інвалідів І та ІІ груп, про сімейний відпочинок, який користується великим попитом серед учасників АТО. Вирішенням цих проблем займаються соціальні служби району.

Вичерпну відповідь щодо надання земельних ділянок учасникам АТО, зокрема, на території Летнянської сільської ради, надав начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо.

Були також запитання щодо лікування членів сімей учасників АТО, надання статусу учасника бойових дій бійцю добровольчого батальйону.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко попросив учасників АТО звертатися як до нього особисто, так і до відповідних підрозділів райдержадміністрації з проблемами, які їх турбують. Він наголосив, що адміністрація та районні служби прагнуть зарадити у всіх проблемах, які можливо вирішити на місцевому рівні.

«Є ситуації, до розв’язання яких необхідно залучати вищі інстанції, – зазначив В. Шутко. – В будь-якому випадку проблеми не залишаться без уваги, і будуть вжиті всі залежні від райдержадміністрації заходи для їх розв’язання».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 14:51 :47