Новини » Львів 14 червня, 2016, 11:50
Селяни не впустили вантажівку з львівським сміттям на Новояворівський полігон

Сьогодні, 14 червня, активісти з села Чолгинь Яворівського району Львівської області перестріли на дорозі вантажівку зі сміттям та не впустили її на Новояворівський полігон твердих побутових відходів.

Про це повідомили власкорові IA ZIK яворівські селяни.

На запитання журналіста, як вони вияснили, що це сміття не з Новояворівська чи якогось іншого населеного пункту Яворівського району, – активісти відповіли, що цю інформацію їм надав сам водій сміттєвоза львівської фірми.

«Ми будемо чергувати на дорозі цілодобово, але жоден грам сміття зі Львова на яворівські терени не потрапить», – кажуть активісти.

У коментарі власкорові IA ZIK голова Яворівської РДА Орест Хлян цю інформацію підтвердив, зазначивши, що він особисто виїжджав на місце події.

Нагадаємо, що днями президія Яворівської районної ради ухвалила рішення про ситуацію, пов’язану із вивезенням та складуванням твердих побутових відходів на території району, в якому висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що сталася із вивезенням та складуванням твердих побутових відходів після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі.

У цьому документі мова йде, зокрема, написано таке: «Президія Яворівської районної ради висловлює свою незгоду із намірами певних посадових осіб таємно та неконтрольовано вивозити сміття з м. Львова на територію інших районів області. Такі дії, на думку членів президії, можуть призвести до аналогічної екологічної катастрофи, значного забруднення навколишнього природного середовища в районі та нанесуть відчутну шкоду здоров’ю його мешканцям».

Та, як бачимо, Львівській міськраді рішення президії Яворівської районної ради – не указ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 15:54 :41