Новини » Політика 14 червня, 2016, 11:57
Нардепи змінили законодавство щодо оборонного замовлення
Військова техніка для ЗСУ. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO
Військова техніка для ЗСУ. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO

Верховна Рада ухвалила в цілому, з президентськими правками, зміни до законодавства про оборонне замовлення. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 258 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Представник Президента України у парламенті Артур Герасимов заявив, що закон з президентськими змінами унеможливить маніпуляції з закупівлями в Міноборони, і що він, зокрема, допоможе забезпечити українську армію бронетехнікою.

Він уточнює, що правки Глави держави прибирають з тексту формулювання, в яких ідеться про «крайню необхідність», «інші випадки», які можуть призвести до зловживань.

Законопроект унормовує державне оборонне замовлення, а також передбачає, що закупівля озброєння та військової техніки, військової зброї та боєприпасів до неї, а також їхня модернізація та ремонт, має здійснюватися виключно за оборонним замовленням.

Відповідно до ухваленого закону, Кабмін затверджує основні показники оборонного замовлення протягом місяця після ухвалення закону про Державний бюджет України на відповідний рік.

Як зазначається у пояснювальній записці, реалізація закону дасть змогу вдосконалити нормативно-правову базу у сфері державного оборонного замовлення, сприятиме ефективному матеріально-технічному забезпеченню ЗСУ та інших військових формувань України, передає «Радіо Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 22:22 :32