Новини » Регіони

На Закарпатті з екс-голови РДА стягнули 43 тис. грн за незаконне звільнення працівниці

Апеляційним судом Закарпатської області задоволено апеляційну скаргу у справі за позовом прокурора Рахівського району в інтересах держави про стягнення з колишнього голови Рахівської районної державної адміністрації, в порядку регресу, коштів у сумі 43 тис.грн за час вимушеного прогулу внаслідок незаконного звільнення з роботи працівника апарату райдержадміністрації.

Як повідомили в Тячівській місцевій прокуратурі, рішеннями судів, що набрали законної сили, встановлено, що розпорядженням вже колишнього голови райдержадміністрації працівниця апарату була незаконно звільнена з роботи, через що за рахунок бюджетних коштів їй було виплачено за час вимушеного прогулу 43 тис. грн.

Прокурор Рахівського району звернувся до суду з позовом в інтересах держави про стягнення цих коштів з колишнього чиновника в порядку регресу,  однак, рішенням Рахівського районного суду від 20 жовтня 2015 року у задоволенні позову було відмовлено.

Проте, за апеляційною скаргою прокуратури області вже Апеляційним судом області вказане незаконне рішення суду першої інстанції скасовано, а позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Відтак, з колишнього голови Рахівської РДА, який незаконно звільнив жінку, буде стягнуто всю суму виплаченого за вимушений прогул працівниці, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...