Новини » Регіони 14 червня, 2016, 11:35
На Прикарпатті шукають 150 млн грн на продовження ремонту автотраси

Продовжується ремонт відрізку автодороги державного значення Н-10 Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига.

 Частина робіт вже виконана. На деяких відрізках дороги вже покладений перший шар асфальтного покриття. Проте, коштів не вистачає. Про це сьогодні, 14 червня, IA ZIK повідомили в прес-слудбі ОДА.

У селищній раді Отинії відбулася нарада під керівництвом народного депутата України Анатолія Матвієнка з головами райдержадміністрацій, сільськими головами сіл, через які проходить ця траса державного значення. Мова йшла про можливість співфінансування з місцевих бюджетів ремонтних робіт. 520 мільйонів гривень уже виділено з Державного бюджету на ремонт цієї автодороги, каже Анатолій Матвієнко. Проте, не вистачає близько 150 мільйонів гривень, тому долучитись просять усі зацікавлені сторони, в тому числі районні та сільські ради.

Служба автомобільних доріг в області вже підготувала приблизні розрахунки сум коштів, які мали б виділити Коломийська, Снятинська і Тисменицька райдержадміністрації, а також сільські ради, через які проходить ця дорога державного значення.

Оскільки наявність хорошого сполучення та вихід цієї траси до кордону України позитивно вплине на розвиток всієї області, долучитись мають усі, каже народний депутат Анатолій Матвієнко. А посильний розмір фінансових внесків сіл та районів протягом десяти днів повинні уточнити їх очільники. Перші такі рішення сесій вже прийняті у Коломийському районі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 15:15 :49