Новини » Події

Біля Одеси у штормовому морі потонули двоє дорослих та двоє дітей

Сьогодні у селищі міського типу Затока Лиманського району Одеської області під час шторму у Чорному морі потонули двоє дітей та двоє дорослих.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС Одеської області.

За даними рятувальників, о 15 год. 20 хв. в акваторії Чорного моря під час перебування у воді при штормі почали тонути троє дітей. На їх порятунок кинулися троє дорослих. Одну дитину вдалося врятувати. Під час порятунку інших дітей дорослі почали тонути. Одного дорослого вдалося врятувати, два інших загинули.

Таким чином, в результаті події врятовано 1 дитину (14 років) та 1 дорослого (26 років), загинуло 2 дітей (14-ти та 16-ти років) та 2 дорослих (32-х та 46-ти років).

До пошуково-рятувальних робіт було залучено пожежно-рятувальні відділення та водолазну групу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в Одеській області, катер Держприкордонслужби України, співробітників Національної поліції та місцевих жителів.

На місці працює оперативна група Головного управління ДСНС України в Одеській області на чолі з першим заступником начальника Головного управління ДСНС в Одеській області.

 

Loading...