Новини » Львів 13 червня, 2016, 17:57
Виконком Львова спростив для засновників ОСББ процес отримання витягу з реєстру
Схема функціонування ОСББ
Схема функціонування ОСББ

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 13 червня прийняв рішення «Про сприяння у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Львові».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич наголосила, що це питання насправді є дуже важливим, оскільки до 1 липня спостерігається незначна кількість реєстрацій ОСББ у Львові.

«У першу чергу ми спрощуємо для засновників ОСББ отримання витягу з реєстру (йдеться про видачу інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за заявою власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирних будинків, які бажають створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, щодо надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно, – ред.) – зараз люди можуть це отримати безкоштовно у ЦНАПі впродовж п’яти хвилин. Крім того, цим рішенням ми даємо доручення управлінню комунальної власності скеровувати своїх представників, щоб вони представляли інтереси міста (при створенні ОСББ, – ред.), коли у будинку є неприватизовані квартири», – пояснила чиновниця.

Нагадаємо, Депутати Львівської міськради на сесії 26 травня продовжили на 2016-2020 рр. дії Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Львові на 2009-2012 роки.

Як вже писала IA ZIK, до 1 липня українці, які проживають у багатоквартирних будинках, повинні визначитися з формою управління своєї багатоповерхівки, оскільки комунальних ЖЕКів фактично більше не буде.

Водночас створення ОСББ не є обов’язковим.

Крім того, відповіді на найбільш поширені питання читачів дала головний спеціаліст відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради Оксана Калинець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 08:56 :46