Новини » Львів 13 червня, 2016, 12:19
Львівські митники викрили мільйонну оборудку з дерев’яними панелями
Фото: ДФС у Львівській області
Фото: ДФС у Львівській області

В Україну намагались ввезти дерев’яні панелі вартістю майже мільйон гривень за документами, що містять неправдиві дані стосовно відправника та їх вартості.

Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

У  зону митного контролю пункту пропуску «Краковець – Корчова» в напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний транспортний засіб з причіпом під керуванням громадянина України, який до митного контролю подав товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу одного з ПП Львівської області від компанії відправника з Англії переміщував два вживані стрічкові конвеєри та майже 20 куб.  м дерев’яних панелів. Вартість останніх ставила 24 381,87 євро.

Під час перевірочних заходів цієї зовнішньоекономічної операції митники встановили, що насправді товар надійшов з Німеччини, а його вартість майже на 10 тис. євро вища, аніж та, що була заявлена до митного контролю.

Так, керівник компанії з Великобританії надав водієві фірми перевізника товаросупровідні документи, що містять неправдиві дані, щодо відправника та вартості товару. Сам керівник англійської компанії відмовився надати пояснення з цього приводу. В його діях вбачаються ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Дерев’яні панелі вартістю майже мільйон гривень вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 05:11 :54