Новини » Політика 12 червня, 2016, 0:25
Політолог розповів, чому «Моторола» і «Гіві» корисні Путіну

Російський політолог Дмитро Орєшкін розповів, що одіозні бойовики «ДНР» Моторола і Гіві корисні президенту Росії Володимиру Путіну, оскільки символізують підтримку його політики провінцією.

Про це він заявив в інтерв’ю порталу «Онлайн».

Політолог розповів, що в Росії існує розкол між великими містами та провінцією в широкому сенсі. Він зазначив, що те, що зараз відбувається на Донбасі – це розквіт провінції. Всі «Мотороли» і «Гіві» – герої таких провінцій». Орєшкін пояснив, що у великих містах Путін систематично не добирає голосів, і його електоральна підтримка знаходиться в малих містах та національних республіках, де місцеві еліти можуть запросто забезпечити голоси населення. Політолог додав, що у Чечні за Путіна проголосувало 99,8%. «Цілком очевидно, що це фальсифікація. Але в Чечні ніхто не може протестувати. Тут підтримку Путіна забезпечують не виборці, а місцева еліта. У маленькому місті виборці нічого зробити не можуть, адже їх можуть звільнити з роботи і т.д. У великому місті з цим простіше. Тому Москва дає Путіну 47%», зазначає політолог. Орєшкін наголосив, що «Москва Путіна не любить, і це взаємно. Та й чеченці його теж не люблять, але Кадиров може намалювати будь-який результат» і додав, що з електоральної географії регіони дуже різні. «І цей процес на виборах-2016 буде посилюватися. Тому що країна дуже різна. Путін хотів би, щоб все управлялося як у Чечні, але не вийде. Якщо міста прокинуться, то для влади може бути неприємний сюрприз».

Нагадаємо, Національна поліція України оголосила в розшук ватажка бандформування «Сомалі» Михайла Толстих, відомого як Гіві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 18:05 :56