п'ятниця, 10 червня, 2016, 11:33 Регіони
На Волині спостерігачі звинуватили кандидата у непрямому підкупі виборців

У волинському райцентрі Маневичі представники фонду «Тільки разом» зустрілися із батьками обдарованих школярів для вручення безкоштовних путівок до табору відпочинку «Артек – Буковель». Участь в заході також взяла кандидат у нардепи по Маневицькому округу від «Укропу», заступник голови правління цього БФ Ірина Констанкевич.

Про це IA ZIK повідомили у громадянській мережі «Опора».

Вручення путівок тривало в активому залі маневицької гімназії № 2. Ірина Констанкевич, яку представниця благодійного фонду «Тільки разом» Надія Борисюк представила як кандидата в народні депутати, виступила на початку заходу. Водночас, вона подякувала талановитим дітям, їхнім батькам і вчителям за працю та звернула увагу на проблему оздоровлення дітей волинського краю.

Прямої агітації кандидат не здійснювала та особисто путівок не вручала. «Водночас, участь Ірини Констанкевич у цьому заході в якості кандидата в народні депутати та керівника благодійного фонду можна трактувати, як непрямий підкуп виборців», – стверджують в «Опорі».

«Асоціація кандидата з діяльністю благодійного фонду, який допомагає громаді, безпосередньо впливає на збільшення виборчих симпатій Ірини Констанкевич та ставить у нерівні умови інших учасників виборчих перегонів», – зазначила координатор громадського спостереження Громадянської мережі «Опора» у Волинській області Катерина Шарпата.

Довідка IA ZIK.

Відповідно до пункту 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 17:58 :41