live
Новини » Події

Садовий повинен піти у відставку, – політолог

Садовий повинен не звертатися в центр Президента і Прем’єра з проханням загасити сміття, а зобов’язаний подати у відставку негайно.

Про це політолог Павло Нусс пише на своїй сторінці у Facebook.

«Колишній член команди «Самопоміч», яка вийшла з цієї структури із-за політичного тиску, Ганна Гопко, звернулася з офіційним листом до Генерального прокурора Юрія Луценко з проханням перевірити господарську діяльність мера Львова, більше того, перевірити наявність корупційної складової у сфері інвестицій, в результаті якої (можливої корупції) місто має проблему сміттєзбірника і зберігання міських відходів, яка загрожує екологічною катастрофою.

Ну, почнемо з того, що Генеральний прокурор і так буде ініціювати перевірки в місті, оскільки там загинули наші співгромадяни. Не варто можливі перевірки пов’язувати з політикою, це обов’язок обласної прокуратури, і самої ГПУ. Ну а фактом про підозри у зв’язках Садового в корупційних схемах (я б не виключав цього) має займатися антикорупційний інститут, НАБУ.

Тепер висловлю свою точку зору.

Садовий ПОВИНЕН не звертатися в центр Президента і Прем’єра з проханням загасити сміття, а ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ подати у відставку НЕГАЙНО.

Цей амбітний, але вкрай неефективний політик керує Львовом 10 років, і самі городяни особливих локальних реформ регіону не спостерігають. Цей політик має цілу фракцію в парламенті, яка повністю відображає політичний портрет свого лідера, і мене, якщо чесно, лякає сама думка про те, якби представники цього типу політичної сили очолювали сьогодні країну, якщо вони банально не можуть загасити смітник», – пише політолог.

Loading...