Новини » Львів

Під Львівську міськраду зігнали правоохоронців, на сесію не пускають активістів

Працівники поліції та Національної гвардії біля будівлі Львівської міськради. Фото: Микола Тис/ZIK

Завжди відкрита для містян і туристів, сьогодні будівля Львівської міської ради перетворились на режимний об’єкт.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович, міську Ратушу, де сьогодні має відбутися сесійне засідання, охороняють десятки правоохоронців. Перший кордон з поліції і муніципальної дружини стоїть перед входом до будівлі, тут виставили також металевий паркан. Муніципали розповіли, що отримали наказ пропускати всередину лише працівників міської ради, депутатів, їхніх помічників та журналістів.

За словами очевидців, міський голова Львова Андрій Садовий вранці прийшов на роботу у супроводі охорони.

Таку кількість правоохоронців під міською радою заступник начальника Галицького відділу поліції Чукас Богдан пояснив тим, що на сьогодні були заявки про проведення під міською радою акцій, тому необхідне забезпечення громадського порядку. Втім, поліціянт також визнав, що досі локальні міські акції протесту такою охороною не супроводжувались.

Працівники поліції та Національної гвардії біля будівлі Львівської міськради. Фото: Микола Тис/ZIK
Працівники поліції та Національної гвардії біля будівлі Львівської міськради. Фото: Микола Тис/ZIK

«Є люди які висловлюють своє невдоволення. Ми тут, щоб не було порушень громадського порядку», – зазначив Богдан Чукас.

Групи правоохоронців чергують навколо міської ради, біля в’їздів на площу Ринок стоять автобуси з Нацгвардійцями. Є тут і автівка вибухотехнічної лабораторії.

Наразі під вікнами ЛМР зібрались два пікети. Це зоозахисники, які вимогають звільнення директора ЛКП «Лев» Оксани Кошак та підприємці з Привокзального ринку.

Нагадаємо, 31 травня, депутати Львівської міськради зібралися на позачергову сесію через надзвичайну ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі. Тоді громадські активісти міста принесли для Андрія Садового сміттєві баки, але міський голова на засідання не з’явився.Loading...