Новини » Суспільство 8 червня, 2016, 12:53
У Львові стартував набір у Літню франкознавчу школу

Інститут Івана Франка Національної Академії Наук України оголошує набір у Літню франкознавчу школу.

Мета програми – глибше ознайомити учасників з цінностями, поглядами та творчим доробком Івана Франка. Головний акцент школи буде поставлено на його різнобічності та активності в літературі, науці, громадському та політичному житті. Організатори прагнуть показати актуальність Франка для сучасних українців. Лекторами школи будуть науковці, що працюють в різних галузях: літературі, історії, філософії, політології.

Школа відбуватиметься у Львові з 22 по 28 серпня. Учасники з інших міст проживатимуть у хостелі «На Театральній». Заняття відбуватимуться у приміщенні Інституту Івана Франка НАН України (вул. Драгоманова, 18).

Під час навчання у першій половині дня відбуватимуться тематичні лекції, дискусії та обговорення. В другій половині дня заплановані екскурсії, відвідини музеїв, могили Франка, перегляд фільму, пісенний вечір та інші заходи. В окремий день школи учасники матимуть змогу поїхати в мальовниче село Лолин, де Іван Франко зустрів своє перше кохання.

До участі в школі запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці гуманітарних студій, громадські активісти, а також усі, хто бажає більше дізнатися про життя, творчість та діяльність Івана Франка. Вік учасників 18–35 років. На завершення курсу учасники отримають сертифікат про закінчення школи.

Організатори покривають частину фінансових витрат на проживання та харчування учасників. Транспортні витрати покривають самі учасники. Організаційний внесок за участь у школі – 750 грн. Внесок сплачується у перший день школи.

Щоб пройти конкурсний відбір на Літню франкознавчу школу потрібно надіслати своє CV та мотиваційний лист на електронну скриньку: Franko.Summer.School@gmail.com Мотиваційні листи приймаються у довільній формі, але бажано в них відповісти на такі питання: Чому Вас зацікавила ця школа? Які очікування маєте щодо неї? На скільки Ви знайомі з життям і творчістю Івана Франка? Що ще про нього Ви б хотіли дізнатися?

Остання дата прийому аплікацій на школу: 20 червня.

Відповідь про зарахування чи незaрахування апліканти отримають до 26 червня, повідомляє Буквоїд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 21:51 :59