Новини » Події

У «ДНР» визнали, що захопили у полон співробітника ОБСЄ

СММ ОБСЄ в Україні. Фото: osce.org

Бойовики «ДНР» визнали, що тримають у полоні співробітника ОБСЄ. Про його зникнення в організації запідозрили після того, як чоловік учора не вийшов на роботу з відпустки.

Дружина втратила з ним зв’язок ще 4-го червня, повідомляє ТСН.

В ОБСЄ кажуть, що це водій, який працював у моніторинговій місії в непідконтрольному Україні Луганську і їм не відомо, за яких обставин і де саме він зник.

У самопроголошеній «ДНР» заявили, чоловіка вони затримали за шпигунство. Його допитали і тепер тримають за ґратами. Бойовики уже ведуть переговори з ОБСЄ про звільнення водія.

«За наявної інформацією, він начебто перебуває у Донецьку. Ми підтримуємо зв’язок з відповідними особами, щоб вирішити це питання. Ми вимагаємо його негайно і безумовного звільнення. Цю інформацію нам надали члени так званої «ДНР», а також представники з центру контролю та координації», – повідомив заступник голови місії.

Нагадаємо, 6 червня у Сєвєродонецький відділ поліції надійшло повідомлення від дружини водія ОБСЄ про його зникнення. Він виїхав зі Стаханова (територія підконтрольна НВФ «ЛНР») автобусом у Донецьку область, щоб забрати свій автомобіль Suzuki, на якому планував повернутися додому, після чого зв’язок із ним був втрачений.

Loading...