Новини » Київ

«Київенерго» заявляє, що через два тижні змушене зупинити роботу

ПАТ «Київенерго» за 2 тижні буде змушене зупинити роботи з ліквідації пошкоджень, підготовки до опалювального сезону у зв’язку з арештом її рахунків, в т. ч. зарплатних.

Про це повідомляє прес-служба енергокомпанії, пише «Українська правда.Київ».

«Аварійних запасів «Київенерго» для підтримки роботи теплового та електричного господарства столиці вистачить лише на два тижні», – йдеться в повідомленні.

У компанії наголосили, що арешт рахунків призвів до повного блокування господарської діяльності «Київенерго».

«Компанія змушена буде припинити реконструкції, капітальні та поточні ремонти тепло- та електромереж, теплоджерел і електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла», – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що вкрай занепокоєні ситуацією й закликають органи державної влади вжити негайних заходів щодо її врегулювання.

«Зупинка ремонтної кампанії та інвестиційних програм, неможливість забезпечити оперативне усунення аварій є передумовою серйозних технологічних ризиків стабільності проходження опалювального сезону 2016/2017 років», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що станом на 8 червня виконано близько 30% запланованих ремонтних робіт у тепло- та електрогосподарстві, проведено гідравлічні випробування близько 50% столичних тепломереж.

Також встановлено 56% від запланованої на цей рік кількості будинкових лічильників тепла (1 450 із 2 570).

«Враховуючи ці вузли обліку, в Києві без лічильників лишається близько 10% житлового фонду», – відзначили в «Київенерго».

Як відомо, наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, у тому числіі «Київенерго», заблоковані через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України».

Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярди гривень штрафних санкцій до «Київенерго»).

4 червня «Київенерго» заявила, що робить усе можливе для відновлення стабільної роботи й безперебійного надання послуг киянам, у зв’язку з арештом її рахунків через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України».Loading...