Новини » Світ

Клінтон об’єднається з Сандерсом для зміцнення партії

Гілларі Кілнтон, яка вже зібрала необхідну кількість голосів делегатів для отримання номінації від Демократичної партії на подальших президентських перегонах у США, висловила намір об’єднати зусилля з іншим кандидатом – сенатором Берні Сандерсом.

Клінтон зауважила, що просуватиме багато з тих питань, які озвучив Сандерс у своїй платформі, – повідомляє ABC News.

«Представники наших кампаній спілкуються один з одним. Я хочу об’єднати партію, і я з нетерпінням чекаю можливості поговорити з ним (Берні Сандерсом) особисто, оскільки я думаю, що його кампанія була дуже динамічною і мала захоплюючий досвід для мільйонів американців, особливо молодих людей, які підтримали його», – зауважила Клінтон.

Вона підкреслила, що хоче донести до штабу сенатора, що «працюватиме здебільшого по тих же питаннях, що й Сандерс». Екс-держсекретар також підкреслила, що вона зі своїм суперником-однопартійцем має «набагато більше спільного, ніж з республіканським вірогідним кандидатом Дональдом Трампом».

Як повідомлялося, у вівторок ввечері, після завершення праймеріз одразу в шести американських штатах, президент Обама привітав Гілларі Клінтон із досягненням кількості делегатів, необхідної для кінцевого рішення щодо висунення її на пост президента від Демократичної партії.Loading...