Новини » Політика

Голова Буської РДА: Садовий бреше

Слова мера Львова Андрія Садового щодо перешкоджання вивезенню сміття на полігон у Верблянах не відповідають дійсності і є брехливими.

Про це заявив голова Буської РДА Петро Мороз, передає прес-служба РДА.

«Сьогодні, 8 червня, під час зборів регіонального відділення Асоціації міст України міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив неправдиву інформацію, ґрунтовану на чутках, що у Буському районі голови місцевих рад отримали вказівку голови РДА Петра Мороза не приймати машин з сміттям зі Львова та перешкоджати його вивезенню на полігон твердих побутових відходів, що знаходиться біля села Вербляни. Вочевидь, Андрій Садовий мав на увазі голів Боложинівської та Гумниської сільських рад, на території яких знаходиться полігон ТПВ», – йдеться на сайті Буської РДА.

«Ці звинувачення мера Львова А.Садового на мою адресу є безпідставними і не витримують жодної критики, адже побудовані на неперевіреній інформації, джерелом якої стали родичі мера Львова, які проживають у Буському районі, проте надто далеко від полігону ТПВ. Вчергове хочу заявити, що ані я, ані Буська міська рада, ані мешканці району не перешкоджали і не проводили будь-яких деструктивних дій, аби заблокувати автомобілі з сміттям для його складування на полігоні ТВП у Верблянах. Зазначу, що третього червня виконавчий комітет міської ради прийняв відповідне рішення про можливість завезення у межах 5 машин зі сміттям в добу до 17 червня.

Всі розуміють трагічність ситуації в Грибовичах. Тому питання створення будь-яких перепон навіть не розглядаються, а навпаки – створюється режим найбільшого сприяння. Адже бущани добре пам’ятають як відгукнулася вся Україна на фосфорну трагедію, яка трапилася декілька років тому поблизу Ожидова, тому слова Андрія Садового – державного діяча, політика обурюють до глибини душі, є брехливими», – сказав у коментарі голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.

Loading...