Новини » Регіони

63 млн грн цьогоріч скерували закарпатці на підтримку армії

Протягом п’яти місяців 2016 року з доходів мешканців Закарпатської області до державного бюджету надійшло 63 млн 609 тис. грн військового збору. Ця сума збільшились на 14 млн 924 тис. грн, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Фахівці органів ДФС переконані, що стабільне надходження збору свідчить про високу відповідальність і сумлінність платників податків Закарпаття, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб 1,5% на реформування української армії.

Відтак, у головному фіскальному органі області зауважують, що, враховуючи збільшення розміру мінімальної заробітної плати та заходи органів ДФС у напрямку детінізації доходів, можна очікувати зростання сум військового збору, що надходитимуть в державний бюджет. Зокрема, збільшення надходжень військового збору в порівнянні з відповідним періодом минулого року на майже 15 млн грн підтверджує цей прогноз.

Таким чином кожен громадянин, котрий отримує легальні доходи долучається до підтримки національної армії, – інформують в ДФС у Закарпатській області.

Loading...