Новини » Економіка

Мінінфраструктури уклало контракт з Бальчуном

Войцех Бальчун. Фото: УНІАН

Міністерство інфраструктури України підписало контракт з головою правління публічної акціонерної компанії «Укрзалізниця» поляком Войцехом Бальчуном.

Про це інформує прес-службі міністерства з посиланням на голову відомства Володимира Омеляна.

Згідно з повідомленням, після підписання контракту, яке відбулося сьогодні, 6 червня, в центральному офісі держкомпанії, Омелян представив колективу «Укрзалізниці» новий склад правління, до якого увійшли: українець Олександр Бужор, який є директором із економіки та фінансів «Укрзалізниці»; за соціальний блок відповідатиме серб Марчек Желько; поляк Ремігіуш Пашкевич відповідатиме за інфраструктурні проекти; поляк Марек Роберт Залєсни відповідатиме за вантажні перевезення та операційну діяльність.

У новому складі правління компанії також залишився Сергій Михальчук, який раніше був директором із інфраструктури, але за який напрям він буде відповідати тепер, у прес-службі «Укрзалізниці» не уточнили.

«Міністр інфраструктури України відзначив, що нове керівництво ПАТ «Українська залізниця» має здійснити ефективне реформування українських залізниць і виправдати надії, які покладає суспільство на нову команду», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі відомства уточнили, що троє з шести членів правління стали до роботи, ще троє почнуть працювати після одержання дозволів на роботу.

Loading...