Новини » Спорт

Вчора у Львові стартували перегони раритетних авто Leopolis Grand Prix – 2016

Вчора, 4 червня, у Львівському центральному парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького стартували перегони раритетних авто Leopolis Grand Prix – 2016.

Відбулись перегони на знаменитій трасі «Львівський трикутник»: вона пролягає у межах міста по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийська, вул. Героїв Майдану. Акцент у перегонах – не на швидкість, а на дотримання правил, пише loda.gov.ua.

«Побачити машини, які на декілька десятків років є старшими за тебе є, безперечно, великим задоволенням, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Переконаний, що багато львів’ян отримали від цього фестивалю позитивні емоції, адже тут представлені авто, які до цього часу можна було побачити лише у старих кінофільмах. Фестивалів такого високого рівня має бути якомога більше на Львівщині, адже вони є промоцією регіону».

Зазначимо, цьогоріч у Міжнародному фестивалі автомобілів Leopolis Grand Prix – 2016 змагаються близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представляють автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

У програмі фестивалю також виставка-презентація ретро-автомобілів під відкритим небом, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, концерт за участі відомих гуртів та командорська вечірка.

Нагадаємо, упродовж 3–5 червня Львів приймає Міжнародний фестиваль автомобілів Leopolis Grand Prix – 2016.

Loading...