Новини » Спорт

За тиждень Львівщині прийматиме 3-й етап Чемпіонату України з авторалі «Треті Ворота України»

11 і 12 червня на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбудеться третій етап Чемпіонату України 2016 року з авторалі «Треті Ворота України».

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів, пише прес-служба ЛОДА.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (Львів).

В Чемпіонаті України з гірських автоперегонів та ралі планується участь понад 25-ти екіпажів, які представлятимуть команди автоспортсменів з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Львівської, Київської, Полтавської, Чернівецької та Одеської областей України.

У лютому поточного року на території Львівщини уже відбулися перші етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі. При цьому усі учасники, представники команд, технічний персонал та судді відзначили високий організаційний рівень ралі, проведеного на Львівщині.

Попередня програма проведення етапів чемпіонатів України з гірських автоперегонів та ралі

11 червня 2016 року – реєстрація та відкриття змагань. Ознайомлення спортсменів із спеціальними ділянками траси.

12 червня 2016 року– день змагань з ралі на спеціальних ділянках траси Львівської та Закарпатської областей. Закриття змагань

Змагання з ралі відбуватимуться на двох спеціальних ділянках:

– перша спецділянка зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району, траса змагань (19 км) пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж (Воловецький район, Закарпатська обл.);

– друга спецділянка пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області (загальна довжина траси – 20 км).

 

Loading...