Новини » Львів 3 червня, 2016, 11:14
На Яворівщині запроваджують систему дистанційного обслуговування клієнтів казначейства

Керівники та фахівці управління Державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області зустрілися в сесійній залі адміністративного будинку міста Яворова з бухгалтерами установ та організацій, які отримують кошти з Державного та місцевого бюджетів. Розмова стосувалася злободенних питань казначейського обслуговування.

Про це повідомив сьогодні, 3 червня, власкор IA ZIK.

Теми для цієї актуальної події продиктували нові вимоги стосовно казначейського обслуговування за доходами та видатками, ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», застосування системи електронних закупівель «PROZORRO».

Тон у розмові задавали Галина Гаращук – начальник Управління Державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області, Наталія Покладок – начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер, Леся Грабовська – заступник начальника відділу надходжень та видатків, які докладно роз’яснили бухгалтерам вимоги та зміни до нормативних актів.

У коментарі власкорові IA ZIK начальник Управління Державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області Галина Гаращук пояснила, що органами Державної казначейської служби України проводиться робота щодо процесу підключення до системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

«ПТК «Клієнт казначейства – Казначейство» призначений для надання зовнішнім клієнтам Державної казначейської служби України (розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів) віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів Державної казначейської служби України: мета – автоматизації процесу обслуговування клієнтів. Такий крок допоможе у прискорення обробки інформації, скорочення часу на казначейське обслуговування та зменшення кількості помилок», – наголосила Галина Гаращук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:30 :18