Новини » Львів 2 червня, 2016, 12:05
Львівські митники викрили афери з лісоматеріалами на 2,6 млн грн

Львівські митники зафіксували кілька випадків незаконного переміщення через митний кордон України лісоматеріалів на суму понад 2,6 млн грн.

Порушення встановили за результатами проведення пост-аудиторської перевірки документів, які підприємці подавали для здійснення митного контролю при експорті лісоматеріалів. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Зокрема, встановлено факти, коли підприємці як підставу для переміщення через митний кордон України «Лісоматеріалів обрізних, не струганих, не шліфованих, без торцевих з’єднань (заготовки для піддонів) з хвойних порід дерев» надавали для митного оформлення сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, що містять неправдиві відомості щодо лісокористувача-продавця товару, найменування характеристик купленої продукції та товарно-транспортних накладних.

Незаконне переміщення лісоматеріалів здійснювали кілька приватних підприємств Львівщини. В основному ліс оформляли на експорт до Польщі.

Загалом за подібними фактами працівники митниці склали дев’ять протоколів про порушення митних правил. Загальна вартість лісоматеріалів, оформлених за такими документами, становить понад 2,6 млн грн.

Справи скерують до суду, який і визначить покарання. Окрім того про ці факти проінформовано правоохоронні органи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:49 :12