Новини » Світ 1 червня, 2016, 1:20
Держдеп попередив про небезпеку терактів у Європі

Ризик потенційних терористичних актів у країнах Європи в період літніх місяців значно підвищується, і це стосується не тільки масштабних подій, але й туристичних пам’яток та інших багатолюдних місць.

Про це офіційно попередив своїх громадян Державний департамент США, – повідомляє Укрінформ.

«Ми попереджаємо американських громадян про ризик потенційних атак терористів на всій території Європи, націлених на масштабні події, туристичні пам’ятки, ресторани, торговельні центри й транспортні сполучення», – йдеться в поширеному документі.

У цьому зв’язку особлива увага звертається, зокрема, на чемпіонат Європи з футболу у Франції, який відбуватиметься з 10 червня по 10 липня, та престижну велогонку світового масштабу «Тур де Франс» (2-24 липня).

Крім того, у переліку таких подій вказане відзначення Всесвітнього дня молоді Католицької церкви в польському Кракові, де очікується до 2,5 млн гостей з усього світу.

«Велика кількість туристів, які відвідують Європу в літні місяці, представляють собою потенційні цілі для терористів, які планують напади в громадських місцях, особливо під час масштабних заходів», – зауважили в американському зовнішньополітичному відомстві.

Попередження залишається актуальним до 31 серпня 2016 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 03:53 :59