Новини » Політика 31 травня, 2016, 19:34
Охендовський заперечує свою причетність до «чорної бухгалтерії» ПР, але до суду не подаватиме

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє, що ніколи не брав хабарі, працюючи в ЦВК і ніколи не їздив у відрядження від жодної юридичної особи, крім Центрвиборчкому.

Так він прокоментував публікацію матеріалів про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів.

«Як правило я подібні речі не коментую. Навіть коли звертаюся до суду, я не роблю з цього публічного івенту. У відповідь на поширені сьогодні матеріали і певні інсинуації щодо відомого органу, абревіатура якого включає в себе літери «Ц», «В», «К», можу сказати, що по-перше ніколи жодних хабарів ні від кого за роки роботи в ЦВК Михайло Володимирович Охендовський не брав і не отримував», – заявив голова Центрвиборчкому під час брифінгу у вівторок, передає «Українська правда».

Він уточнив, що готовий відповісти на будь-які запитання правоохоронним органам, якщо у них такі виникнуть у зв’язку з публікацією відповідних матеріалів у ЗМІ.

Також він сказав, що в майбутньому не коментуватиме «ці речі».

Скріншот із матеріалів про «чорну бухгалтерію» ПР

Водночас подавати позов у суд на спростування інформації Охендовський не планує, бо «якщо б на кожне повідомлення в медіа я реагував судом, то часу на роботу у мене не було б».

При цьому Охендовський приніс на брифінг із собою рішення суду за його позовом, коли восени 2014 року один із телеканалів показав сюжет про нібито його будинок.

Тоді позов завершився мировою угодою з телеканалом.

На запитання, чи підтримував він у 2012 році стосунки з Оленою Лукаш та Віталієм Калюжним, які згідно з оприлюдненими матеріалами отримували парткошти «на ЦВК», Охендовський сказав: «У 2012 році я контактував із великою кількістю людей, які брали участь у виборчому процесі як кандидати у народні депутати України. Конкретних стосунків із будь-ким із названих вами осіб чи позаробочих стосунків ні тоді, ні зараз я не підтримував».

Читайте інші новини на тему: чорна бухгалтерія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 19:02 :54