Новини » Спорт

В неділю у Львові відбудуться автомобільні перегони «Спринт Лев 2016»

У неділю, 29 травня, на території стадіону «Арена Львів» відбудеться змагання з автоперегонів «Спринт Лев 2016».

Це один із видовищних видів автомобільного спорту. Учасниками змагань будуть спортсмени з Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Києва, Одеси, Львова та інших міст України, пише city-adm.lviv.ua.

Організаторами заходу є ГО «Автомобільний клуб «Мотор Груп» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Ми раді, що завдяки спільним зусиллям Львівської міської ради та ГО «Мотор Груп» нам вдалось зорганізувати таке автомобільне дійство, як Автомобільний спринт у Львові. Ми запрошуємо всіх любителів автомобілів відвідати це дійство. Спринт це така авто спортивна дисципліна, яка дозволяє тренуватися, як професійним ралістам так і робити перші кроки молодим автоспортсменам», – Юрій Потюк, президент клубу.

«Я знаю, що в нашому місті є величезна кількість людей, які захоплюються автомобільним спортом. Але на жаль заходи такого типу не так часто відбуваються у Львові. Тому думаю, що всі, хто стане учасником змагань отримає неабияке задоволення, як і ті, хто буде спостерігати за ними», – Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Програма змагань:

29 травня (неділя)

09.00...13.30 – Закінчення прийому заявок, реєстрація, передстартовий інструктаж, технічний та медичний контроль, тренувальні заїзди.

13.30...14.00 – Урочисте відкриття

14.00...19.00 – Залікові заїзди

19.00...20.00 – Нагородження переможців

 

 

Loading...