Новини » Суспільство 28 травня, 2016, 13:29
У Харкові проект громадянської журналістики успішно працює вже два роки

У Харкові уже більш як два роки існує медійний проект «Накипело». Ініціатива розпочала свою діяльність ще за часів Євромайдану та неабияк зацікавила усе місто.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Ще під час Євромайдану харківські активісти Роман і Наталя почали власними зусиллями знімати відеоролики та викладати їх на своєму каналі у «Ютюб» під назвою «Накипело». Тоді, пригадують, і не думали про якісь медійні перспективи, адже це була їхня громадянська позиція.

«Спочатку ми називали себе «Волонтерський проект «Накипело» і люди, які приходили щось робити, не очікували на будь-яку винагороду. Тоді ще я не знав, що є такий термін, як «громадянська журналістика». Сьогодні у нас вже є дуже тісна зв’язка з активістами, які довіряють нам. Тому коли відбуваються якісь важливі події, вони одразу ж телефонують нам», – розповів ініціатор «Накипело», головний оператор Роман Даниленков.

Волонтери-журналісти їздили на передову і відслідковували найгарячіші події Харкова, подаючи їх першими. Люди приєднувалися до «Накипело», і коли сформувалася невелика команда – подали свій проект на грант і перемогли.

«Ми намагаємося робити різні проекти. Нещодавно у нас вийшов повний цикл історій про переселенців. Це розповіді про звичайних людей та про їхні переживання», – пояснила головний редактор газети «Форум» Олена Лептуга.

Грант для команди «Накипело» завершується у грудні цього року. Проте у планах активістів ще розробка аналітичних програм і навіть радіо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 16:16 :37