Новини » Львів 27 травня, 2016, 10:12
У Львові до 2020 р. продовжили Програму сприяння створенню ОСББ
Створення ОСББ
Створення ОСББ

Депутати Львівської міськради на сесії 26 травня продовжили на 2016-2020 рр. дії Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Львові на 2009-2012 роки. За цю ухвалу проголосувало 56 депутатів.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Депутати не лише продовжили дію Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Львові на 2016-2020 рр., а й виклали додаток «Заходи з реалізації Програми створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Львові» у новій редакції.

Згідно із додатком, не передбачено жодних коштів на співпрацю з громадськими організаціями міста у галузі впровадження реформ у систему управління житловим фондом, на співпрацю з міжнародними фінансовими установами та донорськими організаціями з питань залучення коштів для розвитку ОСББ міста, на організацію навчання працівників виконавчих органів міської ради, районних адміністрацій, забезпечення участі у всеукраїнських та міжнародних семінарах. Також не закладено жодної копійки на налагодження координаційної роботи та взаємодії між ОСББ мікрорайону, району, на створення асоціацій об’єднань Організація обміну досвідом і найкращими практиками діяльності серед об’єднань міста та на формування інформаційних баз даних ОСББ, надавачів послуг з ремонту і обслуговування житлового фонду та забезпечення до них вільного доступу для всіх учасників ринку.

Водночас депутат Валерій Веремчук зазначив, що доцільно було б цього року передбачити гроші на виготовлення технічного паспорта будинку, планів інженерних мереж та іншої технічної документації.

«Закон зобов’язує організацію, яка попередньо обслуговувала будинок, за власні кошти протягом шести місяців виготовити документацію на цей будинок. Думаю, варто передбачити 50 тис. для вивчення досвіду, щоб цей процес ішов», – сказав депутат.

Також він заявив, що варто цього року передбачити кошти і на організацію та фінансування навчань (семінарів, тренінгів, курсів тощо) щодо управління житловим будинком для голів і бухгалтерів ОСББ: «Людей є чого вчити тому пропоную теж закласти, можливо, 50 тис. грн на семінари».

Його пропозиції колеги підтримали.

Як вже писала IA ZIK, до 1 липня українці, які проживають у багатоквартирних будинках, повинні визначитися з формою управління своєї багатоповерхівки, оскільки комунальних ЖЕКів фактично більше не буде.

Водночас створення ОСББ не є обов’язковим.

Крім того, відповіді на найбільш поширені питання читачів дала головний спеціаліст відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради Оксана Калинець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 10:22 :14