Новини » Спорт

Тренер «Карпат» U-19 Роман Толочко: Приємно, що хлопці у перерві нас почули

Враженнями від домашньої переможної гри (2:1) із однолітками луцької «Волині» в рамках 30-го, заключного туру першості України з Інформаційним центром клубу поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

     

«Перший тайм залишив не дуже хороше враження. Хлопці мало рухалися, не було видно у них бажання. Напевне, десь на їхніх діях позначилася спека. Окрім того, ми грали через три дні після дуже виснажливого поєдинку у Запоріжжі. А матч із «Зорею» мало того, що проходив в обідню пору, коли температура піднімалася до +30°С, так ще й грали на штучному газоні дуже низької якості. Додайте сюди ще й виснажливу дорогу. Нічого дивного, що команда не до кінця відновилася, а коли немає свіжості, то показувати якісну гру дуже складно.

Допускаю, що міг мати місце й «чемоданний» настрій – це ж була остання гра сезону, а особливої турнірної мотивації у нас не було. Хоча з іншої сторони, це ж юніорська першість і тут кожен гравець повинен щоразу виходити на гру максимально налаштованим. Адже головна мотивація для гравців юніорської команди – це зарекомендувати себе з якнайкращої сторони, аби в найближчий час стати гравцем як мінімум молодіжки, а в ідеалі – потрапити в першу команду клубу. Ми про це говоримо хлопцям постійно, казали й перед грою з «Волинню». Вони повинні зрозуміти, що не важливо, який це тур – перший чи останній, так само, як і немає значення турнірне становище. Необхідно кожен раз виходити як на матчі, так і на тренування – і доводити, що ти маєш потенціал для росту, та прогресувати, аби отримати шанс проявити себе на найвищому рівні.

У перерві ми серйозно поговорили з хлопцями і ще раз наголосили на усіх моментах, про які я вже казав. Приємно, що хлопці нас почули і почали грати в зовсім інший футбол. Так, не усе виходило ідеально, але у діях команди з’явилися швидкості, почали розігрувати непогані комбінації і одразу з’явилася гострота та гольові моменти. Доволі швидко й забили, але так само швидко і пропустили. Гол у наші ворота вийшов дуже прикрий – жодної небезпеки нашим воротам не було й близько. Але в футболі трапляється різне. Головне, що автогол ніяк не вплинув на нашу гру – продовжували атакувати і цілком заслужено забили переможний м’яч», – цитує Романа Любомировича Інформаційний центр ФК «Карпати».

 

Loading...