live
Новини » Світ

Путін вперше цього року відвідав Євросоюз

Президент Росії Володимир Путін прибув до Греції з першим візитом в країну Європейського союзу в цьому році.

Про це повідомляє Крим Реалії.

У суботу президент Росії побуває на святій горі Афон у зв’язку з тисячоліттям присутності там руського чернецтва. Під час перебування з дводенним візитом Путін має зустрітися з президентом Греції Прокопіс Павлопулос і прем’єр-міністр Алексісом Ціпрасом.

Президент Росії і грецький прем’єр відвідають музей візантійського та християнського мистецтва Афін. Після цього відбудеться відкриття виставки ікони Андрія Рубльова «Знесіння», привезеної з Третьяковської галереї. Путін також відвідає російський Свято-Пантелеїмонів монастир, де пройде церемонія, присвячена тисячоліттю руського чернецтва.

Напередодні свого візиту Путін закликав до відродження відносин між Москвою і ЄС. У статті, опублікованій в грецькій газеті Kathimerini 26 травня, Путін закликав до енергетичного союзу з ЄС і полегшення візових правил для росіян, що виїжджають в країни ЄС. Візит Путіна – перший в ЄС з грудня – відбувається в той час, коли лідери Євросоюзу обговорюють, чи слід продовжити термін дії санкцій щодо банківської діяльності, оборони і енергетики Росії, які закінчуються в липні. 

Loading...