п'ятниця, 27 травня, 2016, 14:23 Львів
На Жидачівщині втілюють механізм кредитування населення на енергозбереження

За 5 місяців кредитно-фінансовими установами Жидачівського району видано 24 кредити по обласній програмі енергозбереження для населення Львівщини на загальну суму 441,1 тис. грн.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Оксану Зубрицьку.

«У 2016 році продовжено механізм кредитування населення на здійснення енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 15-20 відсотків річних в національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження для населення Львівщини, – розповіли у відділі житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, дорожнього господарства, ПЕК та капітального будівництва Жидачівської РДА. – Операторами «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки» у Жидачівському районі є банківські установи: ПАТ «Ощадбанк», ПАТ АКБ «Львів» та кредитна спілка «Вигода».

У районі також з допомогою ПАТ «Ощадбанк» реалізовують механізм підтримки населення у здійсненні енергоощадних заходів за урядовою програмою (до 70 відсотків суми кредиту). В результаті за 5 місяців було надано для населення 72 кредити за обласною програмою енергозбереження з врахуванням урядової програми з енергоефективності на суму 1 млн 242 тис.грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:47:23