Новини » Регіони

На Рівненщині швейцарці допомагатимуть готувати спеціалістів-монтажників

У Сарненському ВПУ №22 відкрито міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

 Це стало можливим завдяки втіленню проекту в рамках меморандуму між міністерством освіти і науки України та Швейцарською Конфедерацією (представленою Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ»).

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі управління освіти та науки Рівненської ОДА.

У реалізації проекту беруть участь 6 професійно-технічних навчальних закладів України, серед них і ВПУ №22 міста Сарни. Загальна вартість Проекту, що фінансується урядом Швейцарської конфедерації – 400 тисяч швейцарських франків.

Проектом передбачено розробку державного стандарту з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», підвищення рівня знань викладачів, створення навчально-ресурсних центрів та впровадження нового сантехнічного курсу.

«Проект спрямований на сучасну підготовку українських учнів професійних закладів за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», яких вчитимуть на новітньому устаткуванні та за участі швейцарських експертів», – каже заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

У рамках проекту ВПУ №22 отримало матеріалів та обладнання для створення центру на суму понад 630 тисяч гривень. Власний внесок закладу у створення центру – понад півмільйона гривень.

Loading...