Новини » Львів 24 травня, 2016, 12:23
У Львові на вул. Лінкольна замість автомийки хочуть звести готельно-ресторанний комплекс

В управління архітектури Львівської міськради звернулися за отриманням містобудівних умов та обмежень для реконструкції з розширенням приміщень автомийки, адміністративно-виробничої будівлі з готелем та закладом громадського харчування на вул. Лінкольна,10 під відпочинковий готельно-ресторанний комплекс з лазнею за рахунок прибудови. Замовником є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕВ».

Про це сьогодні, 24 травня, під час засідання виконавчого комітету міськради повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

«Насправді маємо застереження до цього об’єкта, оскільки це зона Ж-4. Готель – це допустима форма. Вони добудовують заклад громадського харчування. Це краще, ніж мийка у житловому районі, але ми ще попрацюємо над архітектурою», – сказав Чаплінський.

Крім того, у міськраду звернулося і ТзОВ «БІНП ЛТД, щоб отримати містобудівні умови та обмеження для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями на вул. Т.Шевченка,45. Чаплінський повідомив, що це зона Ж-2. Щодо цього об’єкта відбувались громадські слухання, внаслідок яких «апетити (забудовника, – ред.) скоротилися з дев’яти поверхів до п’яти з технічним поверхом».

Він також повідомив, що у міськраду звернулися за містобудівними умовами та обмеженнями для реконструкції з розширенням будівлі на вул. Федьковича,55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом. Замовник ТзОВ «Технопарк». Йдеться про об’єкт, що був предметом конкурсу.

Крім того, Львівське обласне відділення всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» звернулося хоче зводити багатоповерховий житловий будинок з підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. Роксоляни (№3 на генплані, блок-секції №3.1 та №3.2). Площа забудови 690,00 кв м. Поверховість 6-10 поверхів.

Також за документами для реконструкції з розширенням об’єкта незавершеного будівництва (побутового приміщення) на вул. Городоцькій,367 під виробничо-побутові приміщення за рахунок надбудови та будівництва естакади для виробничих ємностей звернувся замовник ТзОВ «КАЛЬВІ».

«Це зона В-5, підприємства V класу шкідливості, тобто промислова зона. У принципі ми не бачимо перешкод для реконструкції», – зазначив Чаплінський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:03 :31