Новини » Події

Гіркіна розлютило нагородження ватажків ОРДЛО «сурковським хрестом»

Один з колишніх ватажків самопроголошеної ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) зробив різку заяву на адресу одного з колишніх ватажків горлівських бойовиків Ігора Безлера (позивний «Біс») та інших бойовиків, які отримали «нагороди» з рук помічника президента РФ Володимира Суркова в анексованому Криму за участь у розпалюванні війни на Донбасі.

Як повідомляють в групі, в ході нагородження Безлер заявив журналістам, що «Новоросія – це не проект, побудований в головах політтехнологів, – вона відбудеться як неминуче майбутнє», а також додав, що незабаром очікує «визволення всієї України».

Про це повідомляє Zerkalo.

«Багато хто нещодавно запитували – що сталося з Безлером? Самі читайте і робіть висновки. Мабуть, скажений бабак покусав... Разом з Аксьоновим. Ще рекомендую оцінити підбірку харь (особами не назвеш) багатьох учасників «епохального нагородження». Це – «справжні добровольці Донбасу»! Гідна компанія для Ігоря Миколайовича, що сказати...», – відреагував на «нагородження» бойовиків Стрєлков на своїй сторінці в соціальній мережі ВКонтакте.

«І, до речі, тепер можна сміливо використовувати вираз «сурковський хрест». Вітаю з ним всіх «нагороджених»!», – додав колишній ватажок бойовиків.

 

Loading...