Новини » Світ

Винищувачі НАТО протягом тижня 9 разів піднімалися для перехоплення російських літаків

Минулого тижня винищувачі місії повітряної поліції НАТО в країнах Балтії дев’ять разів піднімалися в повітря, щоб розпізнати і супроводити російські військові літаки.

Про це повідомляє Міноборони Естонії, передає Postimees.

За даними міністерства, 16 травня винищувачі ідентифікували російські військові літаки «Іл-20» та «Ан-26», які летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем в Калінінградську область.

17 травня винищувачі піднімалися в повітря, щоб ідентифікувати і супроводити російський військовий борт «Іл-20» і два винищувачі «Су-27». «Іл-20» летів з материкової частини Росії в Калінінградську область за планом, а винищувачі «Су-27» летіли, щоб зустріти «Іл-20», і повернутися в Калінінградську область.

18 травня довелося двічі підніматися в повітря через російські літаки «Іл-22», що летів з Калінінградської області, а також чотири винищувачі «Су-27».

19 травня перший раз літак «Іл-20» летів в Калінінградську область, другий раз з Росії в Калінінградську область летіли «Іл-18» і «Ту-134», а третій раз летів «Іл-18».

20 травня винищувачі НАТО ідентифікували російські літаки «Іл-20» та «Ан-26». «Іл-20» летів з Калінінградської області на материкову частину Росії, «Ан-26» летів з материкової частини Росії в Калінінград.

21 травня літаки ППО НАТО піднімалися в повітря, щоб розпізнати і супроводити російський військовий літак «Іл-38», який летів у міжнародному повітряному просторі з материкової частини Росії в Калінінградську область.

Loading...