Новини » Суспільство

В’єтнамська діаспора в Одесі влаштувала мітинг під стінами ОДА

Представники в’єтнамської діаспори в Одесі, у будинку яких сьогодні проводилися слідчі дії, після невеликих бійок прийшли до будівлі Одеської облдержадміністрації.

Про це повідомляє УНН з посиланням на главу відділу комунікацій ОДА Юрія Жарова.

«До них повинна була вийти Соломія Бобровська (заступник голови одеської ОДА). Там були представники керівництва поліції, спілкувалися з учасниками мітингу», – зазначив він.

Як повідомили поінформовані джерела, представники облдержадміністрації зустрілися з мітингувальниками, однак на даний момент в ОДА не розголошують інформацію, про що була ця розмова.

При цьому, як повідомив глава відділу комунікацій ГУ Нацполіціі в Одеській області Андрій Костюк, на даний момент представники в’єтнамської діаспори вже не пікетують будівлю ОДА.

«Вони розійшлися. Дійсно, їх супроводжував якийсь, можна сказати, «конвой» по місту від Грушевського. Вони «займали» проїжджу частину, тому їх супроводжувала поліція, щоб забезпечити правопорядок», – зазначив Костюк.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в так званому в’єтнамському кварталі в Одесі представники Державної фіскальної служби проводили слідчі дії, що в результаті призвело до невеликого протистояння. У ДФС на даний момент не коментують цю ситуацію.

 

Loading...