live
Новини » Регіони

У школах Рівненщини провели уроки електробезпеки

23 травня, напередодні літніх канікул, у школах Рівненщини проведено уроки електробезпеки.

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі управління освіти та науки Рівненської ОДА, під час уроків електробезпеки спеціалісти ПАТ «Рівнеобленерго» навчали школярів електрограмоті, в інтерактивній формі розповіли про небезпеку, демонстрували наймолодшим мультфільми, розповсюджували інформаційні матеріали.

«Знання правил безпеки необхідні усім, а особливо дітям напередодні канікул, коли вони часто залишаються без нагляду дорослих. Головна мета таких уроків – роз’яснити школярам на простих прикладах чим небезпечний є струм у побуті і чим можуть завершитись невинні на перший погляд ігри поблизу таких об’єктів», – каже начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління Святослав Сидорук.

Статистика щодо уражень учнів струмом сумна – минулого року від високої напруги на Рівненщині загинули двоє школярів.

«Ми закликаємо дітей бути максимально обережними під час поводження з електроприладами – не наближатись до обірваних дротів, самостійно не відкривати кришки рубильників, не фотографуватись на залізничних вагонах, що стало особливо популярним серед молодих людей. Селфі на даху потяга, де проходять високовольтні лінії завершуються смертельно через виникнення явища «електричної дуги», – наголошує помічник голови правління ПАТ «Рівнеобленерго» Андрій Пермяков.

Loading...