Новини » Львів 23 травня, 2016, 12:16
У Бродах влада і бізнес закликають вивести зарплату із тіні

Керівництво Бродівської РДА провело робочу зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності та керівниками бюджетоутворюючих підприємств Бродівщини.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо необхідності детінізації заробітної плати, здійснення електронних закупівель в системі «ProZoro», про мікрокредитування тощо.

За результатами зустрічі усі присутні підприємці, які працюють легально, з офіційним працевлаштуванням працівників, підписали відкритий лист-звернення до підприємців Бродівщини. Про це повідомив власкор ІА ZIK  з посиланням на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Бродівської РДА Наталію Ковальську.

«Зважаючи на те, що і влада, і бізнес працюють на досягнення спільної мети – досягнення добробуту наших громадян, забезпечення належного рівня оплати праці, звертаємось із відкритим листом до працедавців та підприємців-виробників Бродівщини. Державою зроблено крок назустріч з метою фінансової підтримки вашої діяльності, тож закликаємо скористатися такими перевагами – офіційно оформляючи трудові відносини з найманими працівниками та легально виплачуючи заробітну плату в повному обсязі, без використання тіньових схем. Такими діями, ви сприятимете соціальному захисту та гідному пенсійному забезпеченню працюючих у майбутньому.

Не дайте себе ошукати! Вимагайте від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин та декларування вашої заробітної плати у повному обсязі (не менше мінімального розміру), а також навіть підвищення її рівня, виходячи із кваліфікації та складності виконуваних обов’язків. Тільки спільними зусиллями ми досягнемо європейського рівня життя та виведемо українську економіку на якісно новий рівень розвитку!»,  – йдеться, зокрема,  у зверненні.

Текст звернення був напрацьований в Бродівській РДА. Підставою для такого звернення стало те, що 70 суб'єктів підприємницької діяльності Бродівщини так і не відгукнулися на зниження фіскального навантаження на фонд оплати праці.

Також під час зустрічі підприємці і керівництво РДА домовилися про подальші круглі  столи і партнерські відносини у вирішенні проблемних питань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 16:46 :18