Новини » Регіони

На Тернопільщині через суд повернуть державі частку майна пансіонату, вартістю 2,5 млн грн

Судом задоволено позов прокуратури Тернопільської області в інтересах держави про визнання недійсними окремих положень статуту Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня» (м. Борщів Тернопільської області) та скасування запису в Єдиному державному реєстрі про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

З’ясовано, що у 2011 році регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області визначено державну частку у майні Міжгосподарського пансіонату з лікування «Лісова пісня», яка складає 43,7 % та становить понад 2,5 млн грн. 

Проте, до сьогодні зміни до установчих документів дитячого оздоровчого закладу не внесено та не зареєстровано державну частку у встановленому законом порядку у зв’язку з тим, що до статуту закладу включено неправомірні дані про засновників пансіонату. 

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, прокуратура Тернопільської області пред’явила до суду позов з вимогою визнати недійсними окремі положення статуту пансіонату та скасувати запис в ЄДР про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства. 

Рішенням господарського суду Тернопільської області позовні вимоги задоволено, що надалі дозволить повернути державі з приватної власності частку у майні дитячої оздоровниці. Loading...