Новини » Львів 23 травня, 2016, 14:05
Бродівські підприємці поскаржилися владі на перевіряючі органи

Під час круглого столу, організованого керівництвом Бродівської РДА, учасники зустрічі з числа підприємців попросили у керівництва РДА допомоги у вирішенні питання з численними контролюючими органами.

Участь в обговоренні взяли і керівники головних бюджетоутворюючих підприємств району, і приватні підприємці, які відзначили покращення стосунків з податківцями, разом з тим поскаржилися на екологів.

Зокрема, один з підприємців зазначив: «Екоінспекція наділена великими правами, її представники виписують великі штрафи за користування надрами, разом з тим вони не намагаються щось підказати підприємцеві, щоб ситуація змінилася на краще. Мета такої перевірки одна – накласти штраф».

Відтак, під час зустрічі було домовлено залучати владу до вирішення непорозумінь з представниками контролюючих органів, на що керівництво РДА дало свою згоду. Водночас руку допомоги своїм колегам – підприємцям згодилися простягнути більш досвідчені колеги з числа керівників найбільших підприємств району.  Про це сьогодні, 23 травня, повідомив власкор ІА ZIK.

Зокрема, керівник ТзДВ «Галант» Ганна Приймак зазначила, що якщо підприємець не може мати в штаті інженера з охорони праці, він може залучити такого фахівця з іншого підприємства згідно договору. Були обговорені й інші можливості співпраці влади і бізнесу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 22:26 :07