Новини » Події 1350

В СБУ «відреагували» на показ школярам на Донбасі скандального російського фільму

Бізнесмен, мешканець міста Бахмут в Донецькій області (колишній Артемівськ) Дмитро Кононець показав відповідь від Служби безпеки України (СБУ) з приводу показу школярам у його місті російського пропагандистського фільму «Одиничка», в якому українці зображені у якості гвалтівників жінок.

Відповідь від СБУ активіст опублікував у своєму Facebook.

«Одиничка» і ворожа пропаганда у школах це не питання СБУ», – написав він і опублікував фотографії.

«7-го травня учнів 5-х та 6-х класів 11-ї та 12-ї школи (170 дітей), організовано привели в кінотеатр «Перемога», для перегляду фільму «Одиничка» виробництва РФ, в якому є сцена, де Українські військові ґвалтують жінку.

Я провів ряд зустрічей з вчителями, жителями міста, працівниками кінотеатру «Перемога», з метою розуміння події.

Мене як правозахисника хвилює найбільше не політичне питання цього випадку, а питання порушення прав дітей. Дітей збирають, організовано ведуть на перегляд фільму, в якому багато сцен насильства і вбивств. У нас на Донбасі діти, отже вживу побачили війну, пережили те, що багато дорослих не переживали. Тому для мене це питання принципове», – пише активіст.

Як повідомлялось, раніше в Україні вибухнув скандал у зв’язку з трансляцією серіалу «Не зарікайся», в одній із серій якого обурив українців показ в позитивному контексті бойовиків з ДНР. Національна рада України з питань телебачення і радиовещанияпринял рішення в зв’язку зі скандалом навколо серіалу.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...