Новини » Світ

НАТО не співпрацюватиме з Росією, доки не будуть виконані Мінські домовленості, – Керрі

Державний секретар США Джон Керрі заявляє, що НАТО не повернеться до тих відносин з Росією, якими вони були раніше, до виконання Мінських домовленостей у повному обсязі.

Як передає УНІАН, про це Керрі заявив сьогодні на прес-конференції у Брюсселі з нагоди першого дня засідання міністрів закордонних справ країн-членів Північноатлантичного альянсу.

«НАТО було і має бути відкритим для політичного діалогу з Росією, але ми утримаємося від звичайної співпраці до виконання Мінських домовленостей у повному обсязі. І це критично. Не робіть жодних помилок. Ми не визнаємо анексію та окупацію Криму», – наголосив Керрі.

За його словами, міністри закордонних справ країн-членів НАТО сьогодні «переглянуть роботу з укріплення східного флангу».

«Ключовий аспект нашої реакції на дії Росії в Україні – це виконання зобов’язань, взятих у Вельсі щодо інвестицій в оборону, продовження посилення наших можливостей. Саме тому ми робимо свій внесок у 3,4 млрд доларів в ініціативу європейських гарантій», – наголосив державний секретар.

Він також підтвердив, що США також повністю віддані політиці «відкритих дверей» НАТО.

Loading...