Новини » Львів 18 травня, 2016, 14:47
Театр з Львівщини взяв участь у міжнародному фестивалі в Туреччині

Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича взяв участь у XVII Міжнародному театральному фестивалі в Туреччині, який 2 травня розпочався у місті Трабзон (Туреччина) і триватиме до 20 травня.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на заступника директора театру ім. Юрія Дрогобича з творчих питань Олега Загорулька.

У фестивалі взяли участь театральні колективи Індії, Азейбарджану, Ірану, Словаччини, Іспанії, Кіпру. Дрогобичани представляли на фестивалі Україну виставою «Вертоліт» всесвітньо відомого турецького драматурга Тунджера Джюдженоглу. Члени журі та глядачі високо оцінили виставу дрогобичан.

Тунджер Джюдженоглу відзначив творчі можливості колективу, відзначив, що його співпраця з театром принесла вагомі творчі здобутки.

Перебуваючи в Туреччині на запрошення Генерального консула України в м. Стамбул В. Боднара, колектив зустрівся у культурному центрі ім. Юнуса Емре в Бакиркьої з представниками консульства, мерії та української діаспори і також показав для них виставу «Вертоліт».

«Поїздка на XVII Міжнародний театральний фестиваль у м. Трабзон, що відбулася завдяки сприянню Львівської державної адміністрації, Львівської обласної ради та департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА буде яскравим, емоційним та творчим поштовхом у подальшій праці для мистецького колективу театру ім. Юрія Дрогобича, – зауважив Олег Загорулько. – У планах театру на 2017 рік реалізація запрошення для участі у Міжнародному театральному фестивалі у м. Бурса (Туреччина) з показом вистави «Лавина» Тунджера Джюдженоглу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 06:02 :40